Новини

Уряд затвердив новий склад Наглядової ради Держмолодьжитла

Кабінет Міністрів України затвердив 14 червня новий склад наглядової ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Кабінет Міністрів збільшив статутний капітал Держмолодьжитла

Кабінет Міністрів України збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 28 млн. грн. Таке рішення було прийняте 11 травня під час засідання Уряду.

Полтавське регіональне управління Держмолодьжитла одержало ліцензію Нацкомфінпослуг Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

Розпорядженням  від 13.04.2017 року №1147  Національна  комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила  видати Полтавському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний

Держмолодьжитло підбило підсумки роботи 2016 року

Підбиття підсумків діяльності Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у 2016 році та окреслення основних напрямків роботи на 2017 рік відбулося 2 березня під час наради з директорами регіональних управлінь та Іпотечного центру

На Полтавщині у 2017 році на пільгове молодіжне кредитування спрямують понад 3,7 млн. грн.

Органи самоврядування у Полтавській області передбачили у місцевих бюджетах на 2017 рік кошти на пільгове молодіжне кредитування в обсязі понад 3,7 млн. грн.

Держмолодьжитло створило у Полтавській області новий Фонд фінансування будівництва

У місті Гадяч Полтавської області Фондом «Держмолодьжитло» створено ще один Фонд фінансування будівництва з метою зведення у цьому місті багатоквартирного житлового будинку на вулиці Тельмана, 20-г.

Сім’ям учасників АТО надали пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла

     Сім’ям учасників антитерористичної операції надано пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи "Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву".

У Полтаві Держмолодьжитло створило новий Фонд фінансування будівництва

У місті Полтава Фондом «Держмолодьжитло» створено ще один Фонд фінансування будівництва з метою зведення у цьому місті багатоквартирного житлового будинку на бульварі В.Боровиковського, 2/4.

Увага! Важлива інформація

Згідно договору №022-05Г-16 від 21.09.2016р., який було заключено між Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" та АБ «Укргазбанк» погоджений формат структурованого призначення плате

Кременчуцька міська влада звертає увагу на необхідність забезпечення житлом учасників АТО

13 вересня 2016 року в м. Кременчуці Полтавської області відбулась зустріч з  за участі першого заступника голови правління Держмолодьжитла Сергія Комнатного, директора Полтавського РУ Держмолодьжитла Олени Алєксєєвої, народного депутата України  Юрія Шаповалова міського голови Віталія Малецького, заступника міського голови Ольги Усанової.В ході зустрічі йшла мова про те, що у Кременчуці вже багато років ефективно працюють житлові програми, зокрема, пільгове кредитування молодіжного будівництва. Втім до діючих житлових програм необхідно вносити зміни, якими буде розширено можливості житлового забезпечення сімей учасників антитерористичної операції.

У Кременчуці Держмолодьжитло створило новий Фонд фінансування будівництва

Фондом «Держмолодьжитло» створено Фонд фінансування будівництва з метою зведення у місті Кременчук у провулку Героїв Бреста нового десятиповерхового багатоквартирного житлового будинку.

У Полтавському районі затвердили Програму забезпечення молоді житлом на 2016-2020 роки

На черговій сесії Полтавської районної ради, рішенням від 04 серпня 2016 року, було затверджено Програму забезпечення молоді житлом на 2016-2020 роки.

Збільшення фінансування обласної молодіжної програми

На черговій сесії Полтавської обласної ради були прийняті зміни до Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки. А саме було збільшено обсяг фінансових ресурсів обласного бюджету на 2016 рік на 537 тис. грн.

На Полтавщині затвердили місцеву Програму забезпечення житлом учасників АТО на 2016-2017 роки у м. Полтава

На черговій сесії Полтавської міської ради, рішенням від 22 липня 2016 року, було затверджено Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2017 роки у м. Полтава.

Збільшення фінансування на молодіжну програму міста Полтави

На черговій сесії Полтавської міської ради 16 червня 2016 року були прийняті зміни до Програми забезпечення молоді житлом у м. Полтава на 2013-2017 роки.

На Полтавщині підписаний Меморандум про співробітництво щодо забезпечення житлом учасників АТО

На Полтавщині за участі голів Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради , міських рад Полтавщини та керівництва Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення

Відсоткову ставку для кредиту за рахунок власних коштів Фонду на 2016 рік встановлено на рівні 14,1% річних

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву з 15 січня 2016 року встановив нову відсоткову ставку для молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14,1% річних. 

Перспективи розвитку Державних житлових програм на Полтавщині в 2016 році

 14 січня 2016 року відбулася зустріч Голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головко та виконуючого обов’язків першого заступника голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного.

На Полтавщині затвердили місцеву Програму забезпечення молоді житлом в м. Кременчук на 2016 – 2020 роки

               На сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області, рішенням від 30 вересня, було затверджено програму забезпечення молоді житлом в м. Кременчук на 2016-2020 роки.

Знижено відсоткову ставку для пільгових кредитів за рахунок власних коштів Фонду до 11,6% річних

Відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду знижено з 17,1%  до 11,6% річних.

До уваги всіх небайдужих громадян!

Полтавське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву закликає всіх небайдужих підтримати петицію щодо відновлення фінансування державних житлових програм, у тому

Молодіжний кредит на придбання житла тепер і на вторинному ринку!

Повідомляємо, що внесено зміни до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу). Згідно яких Ви маєте можлвість отримати довгостроковий пільговий кредит на придбання житла на вторинному ринку. Відсоткова ставка складає - 17,1 % річних (без прихованих комісій та переплат!)

 

У місті Комсомольськ 6 молодих родин стали новоселами завдяки пільговому молодіжному кредитуванню

У місті Комсомольськ Полтавської області 3 липня введено в експлуатацію новий 36-квартирний будинок, новоселами якого, зокрема, стали 6 молодих сімей, які спромоглися придбати житло завдяки програмі пільгового молодіжного кредитування.

У Полтаві в рамках державних житлових програм збудовано новий житловий будинок

У Полтаві 2 травня урочисто відкрито 68-квартирний житловий будинок, в якому 15 родин отримали власні помешкання завдяки державним житловим програмам.

Сторінки