Статутний капітал Держмолодьжитла збільшено на 169,9 млн грн: ще понад 200 сімей придбають власне житло

Розпорядженням Кабінету Міністрів України №1657 від 15 грудня 2021 року «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству розвитку громад та територій на 2021 рік» передбачено кошти на збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» на 169 млн 883 тис. грн.

Відповідні зміни до статуту Держмолодьжитла підписані Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим.

Зазначені кошти будуть спрямовані на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом – зокрема, на надання пільгових іпотечних кредитів молоді. Завдяки цьому рішенню ще 212 молодих сімей і одиноких молодих громадян придбають власне житло завдяки участі в програмі довгострокового пільгового кредитування для придбання житла за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла.

«Питання придбання власного житла є вкрай актуальним для кожного, особливо для молоді. В них тільки починається кар’єра, стартує бізнес, народжуються діти. В результаті з’являються додаткові витрати на життя і накопичити на власну квартиру важко. Аби вирішити це питання держава дала можливість молодим сім’ям отримати пільгові кредити на житло. У Фонді Держмолодьжитло є відповідна програма і я закликаю молодих людей долучатися до неї», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.  

«Збільшення фінансування житлових програм для молоді є важливим і виваженим кроком влади, – зазначив голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний. – Це рішення сприятиме збереженню соціального спокою і підтримці демографічного потенціалу України».

З умовами програми довгострокового пільгового кредитування для придбання житла за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла можна ознайомитися на сайті Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.