ФОНД ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА виду "А" «ПОЛТАВА № 2»

Фонд фінансування будівництва виду "А" «Полтава № 2»

Державною спеціалізованою фінансовою  установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у жовтні 2016 року був створений Фонд фінансування будівництва  виду "А" «Полтава № 2» (далі – ФФБ «Полтава № 2»)  для фінансування спорудження багатоквартирного житлового будинка з об’єктами громадського призначення за адресою: м. Полтава, бульвар В.Боровиковського, 2/4, І черга.

Учасниками фонду фінансування будівництва виступають:

Управитель: Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», місцезнаходження: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2а, Ліцензія Нацкомфінпослуг  (розпорядження від 11.10.2016 р. № 2548).

Забудовник: «Новобуд 2004 Гарант», юридична адреса: 36023, м. Полтава, вул. Станіславського, 10.

Довірителі: фізичні та юридичні особи.

ФФБ «Полтава № 2» є сучасним механізмом залучення коштів громадян та юридичних осіб в будівництво, який повністю відповідає вимогам законів України «Про інвестиційну діяльність» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю». Запропонований законодавством механізм надає інвесторам додаткові гарантії використання коштів за цільовим призначенням і отримання у власність обраного ними житла.

Державна спеціалізована фінансова  установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  виступає управителем створеного ФФБ, до функцій якого входить залучення коштів від довірителів ФФБ «Полтава № 2» та управління ними згідно із законодавством та Правилами ФФБ. Управління майном встановлюється на підставі договору про участь у ФФБ, за яким довіритель передає управителю в управління грошові кошти з метою отримання у власність визначеного цим договором об'єкта інвестування.

Відносини Державної спеціалізованої фінансової  установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»,   як  управителя ФФБ, із забудовником встановлені на підставі укладеного Договору про організацію спорудження об’єкта будівництва № 2-ОСБ від 06.10.2016 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Характеристики об'єкта
Правила фонду фінансування будівництва
Місцезнаходження